Jentecup 2019

Skrevet 09 april 2019 08:43
Edited 09 april 2019 08:44
Jenter 2004, 11 cup, Gommerud kunstgress, 30.-31. mars

Deltagerlag: BVH, Holmen, Jardar, Røa 1, Røa 2, Stoppen SK, Ullern/Fossum, ØHIL

Gruppespill: Lørdag 30. mars kl. 15:00-21:00. 8 deltagerlag deles inn i 2 grupper der alle i hver gruppe møter hverandre.

Sluttspill: Søndag 31. mars kl. 10:00-14:00. Nr 1 og 2 i hver gruppe går til A-sluttspill, mens nr 3 og 4 går til B-sluttspill.

Jenter 2005, 11 cup, Hauger kunstgress, 30.-31. mars

Deltagerlag: BVH, Bærum SK Gul, Grei, Heggedal 1, Heggedal 2, Hei IL, Heming, Holmen 1, Holmen 2, Høvik Valkyrie, Høvik Amazone, Korsvoll, Lyn Rød, Lyn Hvit, Lørenskog, ØHIL

Gruppespill: Lørdag 30. mars kl. 09:00-21:00. 16 deltagerlag vil deles inn i 4 grupper der alle i gruppene møter hverandre. To grupper spiller i tidsrommet kl. 09-15, de to andre gruppene spiller i tidsrommet kl. 15-21

Sluttspill: Søndag 31. mars kl. 09:00-17:00. Firerne i gruppespillet spiller om plassene 13-16 i tidsrommet kl. 09-12, treerne spiller om plassene 9-12 i tidsrommet kl. 10-13, toerne spiller om plassene 5-8 i tidsrommet kl. 13-16 og gruppevinnerne spiller om plassene 1-4 i tidsrommet kl. 14-17

Jenter 2006, 9 cup, Rud kunstgress, 30.-31. mars

Deltagerlag: Amasone, Asker Grønn, Asker Rosa, BVH 1, BVH 2, Jardar 1, Jardar 2, KFUM, Kjelsås, Langhus, Lommedalen, Oppegård, Skeid Tigrene, Ullensaker/Kisa 1, Ullensaker/Kisa 2, Årvoll

Gruppespill: Lørdag 30. mars kl. 09:00-15:00. 16 deltagerlag vil deles inn i 4 grupper der alle i gruppene møter hverandre. To grupper spiller i tidsrommet kl. 09-12, de to andre gruppene spiller i tidsrommet kl. 12-15

Sluttspill: Søndag 31. mars kl. 10:00-14:00. Firerne i gruppespillet spiller om plassene 13-16 i tidsrommet kl. 10:00-12:30, treerne spiller om plassene 9-12 i tidsrommet kl. kl. 10:30-13:00, toerne spiller om plassene 5-8 i tidsrommet kl. kl. 11:00-13:30 og gruppevinnerne spiller om plassene 1-4 i tidsrommet kl. kl. 11:30-14:00

Jenter 2007, 9 cup, Gommerud kunstgress

Deltagerlag: Berg IL TTIF 1, Berg IL TTIF 2, BVH 1, BVH 2, Bærum SK, Bøler IF Bølerjentene, Ekholt BK Dynamites, Frisk Asker, Haslum, Heming 07, Høvik IF Chixa, Langhus, Lommedalen Fighters, Lørenskog Superjenter, Oppegård, Skeid Løvene

Gruppespill: Lørdag 30. mars kl. 09:00-15:00. Alle lag spiller 3 kamper a 25 minutter.

Jenter 2008, 7 cup, Bærum Idrettspark (kunstgress)

Deltagerlag: BVH Starlight, BVH Moonlight, BVH Sunshine, Bærum SK Gul, Fenstad FK/SK, Haslum, Hvalstad Tigers, Høvik Cartwheels, Høvik Flowerpower, Jutul Puma, Jutul Panter, KFUM Rød, KFUM Hvit, KFUM Blå, Kjelsås 1, Kjelsås 2, Korsvoll Lions, Korsvoll Stars, Slemmestad, ØHIL Eikeli 1, ØHIL Eikeli 2, ØHIL B.J.G. Sunshine, ØHIL B.J.G. Moonlight, ØHIL B.J.G. Stars

Gruppespill: Lørdag 30. mars kl. 09:00-18:00. Alle lag spiller 3 kamper a 25 minutter inne i Bærums Idrettspark

Jenter 2009, 7 cup, Bærum Idrettspark (kunstgress)

Deltagerlag: BVH SuperGirls, BVH Youngstars, Ekholt BK, Heggedal, Jutul Stjerner, Kjelsås 1, Kjelsås 2, Lommedalen Pandas, Røa Powergirls, Vestre Akers SK Blå, Vestre Akers SK Hvit, Vestre Akers SK Rød

Gruppespill: Søndag 31. mars kl. 08:30-13:00. Alle lag spiller 3 kamper a 25 minutter inne i Bærums Idrettspark

Jenter 2010, 5 cup, Bærum Idrettspark (kunstgress)

Deltagerlag: BVH 1, BVH 2, BVH 3, Fossum, Hakadal Tigers, Jutul Girl Power, Kjelsås Real, Kjelsås Barca, Lillestrøm Gul, Lillestrøm Svart, Skeid Superjenter, Skeid Driblejenter

Gruppespill: Søndag 31. mars kl. 13:15-16:15. Alle lag spiller 3 kamper a 25 minutter inne i Bærums Idrettspark

Jenter 2011, 5 cup, Bærum Idrettspark (kunstgress)

Deltagerlag: Billingstad, BVH SuperGirls, BVH Youngstars, Grüner, Haslum Kattene, Haslum Kaninene, Jutul Flowerpower, Jutul Queens, Kjelsås Tiger, Stabæk Rockets, Stabæk Angels, Stabæk Stars

Gruppespill: Søndag 31. mars kl. 16:15-19:15. Alle lag spiller 3 kamper a 25 minutter inne i Bærums Idrettspark

Spørsmål kan rettes til

Magnus Grove, magnusgrove@gmail.com, 976 79 760

Sjur Bjåen, sjur.bjaen@ascan.no, 917 58 822

Neste nyhet: Invitasjon 2019

Skrevet 13 mars 2019 12:13
Bærums Verk Hauger ønsker nok en gang å invitere til BVH jentecup. Dette er jentenes egen cup som samler hele 8 jenteklasser, fra jenter født i 2004 til jenter født i 2011. Alle kamper spilles på kunstgress. 11er cup: Jenter 2004 (8 lag), jenter 2005 (16 lag) 9er cup: Jenter 2006 (16 lag), jenter 2007 (16 lag) 7er cup: Jenter 2008 (24 lag), Jenter 2009 (12 lag) 5er cup: Jenter 2010 (12 lag), j... Les mer

Kommentarer

Eie Sandvika/Kolsås Transportsentralen Asker og Bærum Bærum Trafikkskole Asker & Bærum Vaktmesterkompani Energon as Lisa syltetøy